Вторият отбор на Лудогорец (Разград) надигра дубъла на Етър с

...

Лудогорец II вкара пет на Етър II

Вторият тим на Лудогорец (Разград) надигра дубъла на Етър с 5:0 в другарска среща, играна във Велико Търново. Селекцията на Тодор Живондов доближи до този резултат с лекост. Петър Георгиев откри резултат в 12-ата минута. Владислав Найденов удвои секунди преди почивката. В средата на втората част два пъти се разписа Хюсеин Кельовлуев. Четвърт час преди края за втори следващ мач осъществя 17-годишния Йоан Йорданов.

На Свети Валентин поведи с 1:0. За концепциите ще помогнем ние, мъжка взаимност, знаеш си. Виж тук нашите оферти.
 Септември с тъждество против дубъла на ЦСКА 1948 в Симитли Септември с тъждество против дубъла на ЦСКА 1948 в Симитли 9 фев | 17:51 142 0  Оборище изненада Хебър в Пазарджик Оборище изненада Хебър в Пазарджик 9 фев | 17:47 213 0  Академик (Свищов) надделя юношите на Дунав в мач със седем гола Академик (Свищов) надделя юношите на Дунав в мач със седем гола 9 фев | 17:30 285 0  ФК Ямбол с триумф в Димитровград ФК Ямбол с триумф в Димитровград 9 фев | 17:26 477 2  "Червените " почитатели подариха 370 000 лв. за една седмица 9 фев | 17:17 2712 50 Виж всички Водещи Новини  "Червените " почитатели подариха 370 000 лв. за една седмица 9 фев | 17:17 2712 50  Европейският първенец Челси излиза на полуфинал против азиатския отличник (съставите) Европейският първенец Челси излиза на полуфинал против азиатския отличник (съставите) 9 фев | 17:50 533 0  Сираков: Аз не съм безконечен, Левски е безконечен! Няма по-добър страж на акциите от последователите Сираков: Аз не съм безконечен, Левски е безконечен! Няма по-добър страж на акциите от последователите 9 фев | 11:27 18643 267  Официално: Преслав Боруков подписа с Локомотив (Пловдив) Официално: Преслав Боруков подписа с Локомотив (Пловдив) 9 фев | 13:04 8855 41  Ивков с зов към левскарите: Парите ви няма да потъват в бездънна яма, а ще са гориво на работещ мотор Ивков с зов към левскарите: Парите ви няма да потъват в бездънна яма, а ще са гориво на работещ мотор 9 фев | 11:30 11496 77 Класиране Програма