Вторият отбор на Левски“ завърши 2:2 на стадион Георги Аспарухов“

...

Левски II завърши наравно с ФК Кюстендил

Вторият тим на „ Левски “ приключи 2:2 на стадион „ Георги Аспарухов “ с „ ФК Кюстендил “ в мач от 14-ия кръг на Югозападна Трета лига.

Гостите излязоха напред в резултата в 6-та минута, само че в 35-та Васил Василев изравни след неточност на вратаря на „ ФК Кюстендил “. В 56-та минута кюстендилци още веднъж поведоха, само че в 81-та минута автогол на техен футболист докара до равенството.

В неделя, 13 ноември от 14:00 часа „ сините “ гостуват на „ Надежда “ (Доброславци) в мач от 15-ия кръг на конкуренцията.

„ Левски II “ е на пето място в класирането с актив от 15 точки. Лидер е ОФК „ Костинброд “ с 28 точки.

Съставът на „ Левски II “: 1. Иван Андонов (к), 2. Димитър Щерев (75 – 16. Мартин Тодорски), 3. Калоян Стрински (90 – 14. Калоян Соколов), 4. Димитър Андонов, 5. Атанас Килов, 6. Денис Динев, 7. Георги Коричков, 8. Слави Чакъров, 9. Васил Василев (90 – 15. Александър Димитров), 10. Антоан Стоянов, 11. Калоян Петков (67 – 13. Кристиян Красимиров).
Източник: novinata.bg