Вторият отбор на Етър спечели с 2:1 във Велико Търново

...

Дубълът на Етър с ценен успех

Вторият тим на Етър завоюва с 2:1 във Велико Търново против едноименния отбор на Дреновец в среща от 22-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужена победа за дребните „ боляри “. Съперникът им пък доигра близо половин час с понижен състав. Секунди преди почивката Мартин Ангелов изведе Даниел-Виктор Кънчев против Юлиян Весков и полузащитника го трансферира за 1:0. В 63-ата минута вратаря на Дреновец спря с нарушаване откъсналия се самичък против него Ангелов и беше отхвърлен с червен картон. Развръзката настъпи в последните минути. Първо в 84-ата Цветин Неделчев шутира по диагонала, топката се удари в гредата и спря в мрежата – 1:1. Секунди преди края стража на Дреновец изпусна центрираната от корнер топка и Александър Гугучков я заби в мрежата. Той и Исмаил Ибрямов имаха по едн опция да вкарат.
 Дубълът на Етър чака сложен, само че сполучлив мач против Дреновец Дубълът на Етър чака сложен, само че сполучлив мач против Дреновец