Вторият отбор на Ботев (Пловдив) продължи силната си серия с

...

Дубълът на Ботев разгроми Ямбол

Вторият тим на Ботев (Пловдив) продължи мощната си серия с 4:0 вкъщи над едноименния отбор на Ямбол. Срещата е от 35-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Селекцията на Илиян Гаров наклони сензитивно везните в своя изгода още в началния четвърт час. Иво Казаков откри головата им сметка в 6-ата минута.
Прочетете още
В 15-ата пък Бисер Бонев удвои от дузпа. При този резултат, футболист на гостите излезе самичък против пловдивския вратар, само че не съумя да вкара и да върне интригата. Премахна я Казаков с попадението си в 60-ата минута. Четвърт час по-късно се разписа и Емил Найденов.

Ботев 2 е осми с 55 точки, а Ямбол е на 17-то място с 31 точки.

В събота Ботев гостува на Созопол.

Ботев 2:  Стефан Смъркалев, Георги Кущинаров, Габриел Златанов, Мирослав Георгиев, Станислав Работов, Бисер Бонев, Велиян Видолов, Димитър Диклиев, Емил Найденов, Костадин Татаров, Иво Казаков

Ямбол:  Александър Маджаров, Ясин Сахити, Йордан Костадинов, Николай Йорджев, Станислав Вълчев, Димитър Димитров, Александър Станчев, Симеон Русев, Янаки Панайотов, Алтин Клаики, Патрик Попов
Източник: trafficnews.bg