Вторият опит за бламиране на председател на български парламент –

...
Вторият опит за бламиране на председател на български парламент –
Коментари Харесай

Изоморфният Ленинизъм на Лена, Кирил и Асен

Вторият опит за бламиране на ръководител на български парламент – още веднъж от Политическа партия, този път с безмълвната поддръжка на Демократична България, е несъмнено, фарс, като всяка повтаряща се история.

ПП-ДБ ще бъдат осъдени още на следващия ден, тъй като не схванаха, че това, което ГЕРБ-СДС им предложи през вчерашния ден – взаимно ръководство, е тест за техния Ленинизъм.

Лакмусът даде алена проба.

Партизанката Лена, която се закле през днешния ден и незабавно напусна Народното събрание, е изоморфна на Цола Драгойчева по време на тайната й активност и „ светото “ зачеване в пандиза от незнаен надзорник.

В дълбинната си интенция към Ленинизма като деструдо, триото Лена – Кирил – Асен е изоморфно най-много на половия сублимат на комунизма като доминация на (надежда) Крупская над атрофиралия сифилитичен мозък на (вол.) Улянов, на транссекуларизма като всепоглъщащо (дори себе си) начало над моногамието като изчезващо в една по-стара и появяващо се в друга по-нова композиция.

Необходимо е да се чете задълбочено, с цел да се разбере Ленинизма на ПП-тата като трансценденция и полюс, като разсъдък и гняв, като „ всичко кос “ и „ тръгнал кос – гол и необут “.
Източник: plovdiv-online.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР