Бе, върти ми се една креативна“ идея в главата да

...
Бе, върти ми се една креативна“ идея в главата да
Коментари Харесай

Лидерски дебат на джензита

Бе, върти ми се една „ изобретателна “ концепция в главата да поразчупим малко шаблона. Че лидерски спор отново няма да има е ясно, а останалите са майсторски курс по вулгарен популизъм, та що не вземе някой от тв приемниците да провежда един спор сред джензитата на главните партии?Нали били нашето бъдеще, нашата бодра счита, тия, дето ще оправят бакиите на нашите най-малко 2 генерации и ще движат татковината напред и нагори към светлото бъдеще? Дайте да им забележим умствения багаж, мотивацията за политическа кариера, умеенето да се дискутира. Такъв спор си носи рейтинга отвред.Аз особено ще проследя дали на междините изори в Съединени американски щати демократите ще повдигнат за Конгреса някой леден по право в Харвард (Боже, опази) единствено тъй като е бил на митинги против Тръмп, взе участие в левичарско Неправителствени организации в отбрана на Палестина и белите мечки в Антарктида и счита, се в случай че се понижат полетите с Еър форс 1 на половина и съкратят защитата на Капитолия, ще решат казуса с детските градини в Съединени американски щати форевър.
Източник: plovdiv-online.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР