Британският премиер Киър Стармър подаде оставка
„ Всяко решение, което съм взел, е било водено от желанието да слага страната, която обичам, над всичко останало. Ето за какво депозирам оставка “, сподели министър председателят на Англия Киър Стармър в понделник.
В послание пред обществеността Стармър направи равносметка на ръководството си и на измененията, които е осъществил в партията, откакто я изведе до безапелационна победа на парламентарните избори през юли 2024 година „ Когато преди две години прекрачих прага на „ Даунинг стрийт “ 10, това беше най-гордият миг в живота ми “, съобщи той, напускайки премиерската резиденция дружно със брачната половинка си под аплодисментите на събралите се хора, заяви Нова тв.
В послание пред обществеността Стармър направи равносметка на ръководството си и на измененията, които е осъществил в партията, откакто я изведе до безапелационна победа на парламентарните избори през юли 2024 година „ Когато преди две години прекрачих прага на „ Даунинг стрийт “ 10, това беше най-гордият миг в живота ми “, съобщи той, напускайки премиерската резиденция дружно със брачната половинка си под аплодисментите на събралите се хора, заяви Нова тв.
Източник: manager.bg
КОМЕНТАРИ




