Всякакви интерпретации са възможни за датата на изборите, заяви пред

...
Всякакви интерпретации са възможни за датата на изборите, заяви пред
Коментари Харесай

Проф. Александър Маринов за спора около изборите: Търсят под вола теле

Всякакви тълкования са вероятни за датата на изборите, съобщи пред Радио „ Фокус “, политологът Александър Маринов, ръководител на Стратегическия съвет към президента.

„ Няма никакво значение на коя дата ще са изборите. У нас има податливост да се вършат бакалски сметки и да се търси под вола теле. Ако изборите се проведат два месеца по-късно, това не значи, че коронавирусът ще си е отишъл. Това, че страната не е подготвена да организира изборите по разпоредбите е безусловно правилно. Ясно е, че в настоящия си тип Изборният кодекс не разрешава отдалечено гласоподаване, което други страни от дълго време са осъзнали. Машинното гласоподаване ще се организира с допотопни машини “, изясни проф. Александър Маринов.

Според него офанзивите против президента започнаха още преди да встъпи в служба. Проф. Маринов не вижда причина за тях, в случай че не се боят от Румен Радев. Всички, които го нападат, сподели той, дружно не могат да съберат толкоз доверие, колкото има президентът измежду народа. Политологът добави, че президентът се радва на необятна социална поддръжка и окачестви съперниците му като вълци в овчи кожи, каквото в действителност съставлява българския политически хайлайф.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР