Всяка година по повод 14 февруари доброволците на Българския младежки

...
Всяка година по повод 14 февруари доброволците на Българския младежки
Коментари Харесай

Безплатни презервативи в пловдивски мол

Всяка година във връзка 14 февруари доброволците на Българския юношески червен кръст в цялата страна провеждат АНТИСПИН акция, с която осведомят хората за тематиките " Превенция на ХИВ/СПИН ", " Сексуално излъчени инфекции и полово рисково държание ". И тази година доброволците младежи от организацията приготвят атрактивни осведомителни материали и занимателни игри, с цел да привлекат вниманието на хората към значимите тематики.  

Доброволците на БМЧК – Пловдив ще проведат своята акция на 14.02.2019 година в търговски център Plovdiv Plaza. Там младежите ще дават опция на всеки искащ да се снима в атрактивна рамка под формата на сърце и да получи ръчно направена картичка, както и осведомителна листовка по тематиката. Участниците ще могат също по този начин да напишат свое обръщение за празника и да вземат друго, квалифицирано от предишен човек.

Посетителите на събитието ще получат презервативи и ще вземат участие в къса анкета по тематиката " Сексуално излъчени инфекции “. Националната акция на БМЧК във връзка 14.02.2019 година протича под мотото " Бъдете влюбени - безвредно ".
Източник: plovdiv24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР