Кандев: Всеки, който е търгувал с вота на хората, ще бъде издирен и изправен пред закона
" Всеки, който е търгувал с вота на хората, ще бъде издирен, разследван и изправен пред закона. За погазването на демокрацията - отминалост няма! ", безапелационен е той.
Комисарят дава обещание, че ще продължи да държи обществеността в течение за случаите, по които Министерство на вътрешните работи работи, свързани с изборните закононарушения.
" И към този момент без прикриване на партии и обединения, както ни задължаваше законът в предизборната акция ", написа още основен комисар Кандев.
Образувано е досъдебно произвеждане. Работата по случая продължава.
Георги Кандев заяви още, че към този момент има неоправдателна присъда за пазаруване на гласове.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




