Временните постове стават вечни. Директорът на БНТ Емил Кошлуков остава

...
Временните постове стават вечни. Директорът на БНТ Емил Кошлуков остава
Коментари Харесай

ДЕНЯТ В НЯКОЛКО РЕДА: СЕМ пак не избра директор на БНТ

Временните постове стават безконечни. Директорът на Българска национална телевизия Емил Кошлуков остава на поста си, откакто Съвет за електронни медии не съумя да избере за следващ път негов заместител. Следващите избори ще са през октомври.

Не понижава напрежението по проблема с варненския кмет. Политическа партия дава на Инспектората прокурорите и съдията, задържали Благомир Коцев

Първият сигнал е ориентиран против дейностите на прокурорите от Софийската градска прокуратура Георги Иванов и Ахмед Кокоев. В него се показва, че прокурорите умишлено са заобиколили разпоредбите за подсъдност, довеждайки обвинените от Варна в ареста в София, макар че Софийският градски съд няма подготвеност по делото.

Промяна има обаче в тази ситуация " Деора ". Съдът пусна мъчителя й от ареста

Почти 2 години перстоя в ареста насилинкът на Дебора, само че го пускат против парична гаранция.  Делото още крета, а Георги Георгиев престоя в ареста към този момент минималната присъда за проблема, по който е разследван.

Обрати и в интернационалната конюнктура. Тръмп заплаши с мита и съдружниците на Русия.

Стана ясно и кой го е убедил да промени радикално озицията си по отношение на Украйна.

Подкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и през днешния ден, с цел да научите новините от България и света, и да прочетете настоящи разбори и мнения от „ Клуб Z “. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме потребност от вашата поддръжка, с цел да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 страни на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на същинска, самостоятелна и качествена публицистика. Вие можете да допринесете за нашия блян към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият гарант на наличие да сте вие – читателите.
Източник: clubz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР