Време за вторите мачове в група B на UEFA EURO

...

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Финландия - Русия 0:1

Време за вторите мачове в група B на UEFA EURO 2020. От 16:00 часа на стадиона в Санкт Петербург се изправят тимовете на Финландия и Русия.

Срещата може да наблюдавате директно на, както и. Резултатът е 1:0 за Русия. Миранчук е прецизен във втората минута от добавеното време на първата част.

В 3-ата минута топката попадна във вратата на Сафонов, само че попадението беше анулирано, защото реализаторът Поянпало беше в състояние на засада, което се откри с ВАР.

Русия нацели страничната греда в 13-ата минута, а страничният арбитър подвигна и флага за засада. В 26-ата минута Марио Фернандес получи травма и беше наложително сменен от Караваев.

След корнер в 31-ата минута, Дивеев стреля, само че не откри задачата. Малко по-късно Оздоев стреля с глава, топката излезе в навън. Последва и удар на Дзюба, топката е в ръцете на вратаря.