Време е за Jordan. Флавор Флав подари на американската гимнастичка

...
Време е за Jordan. Флавор Флав подари на американската гимнастичка
Коментари Харесай

Flavor Flav изработва огърлица с бронзов часовник с блясък на Jordan Chiles по поръчка, след като й беше отнет медала

Време е за Jordan.

Флавор Флав подари на американската гимнастичка Джордан Чайлс блестяща огърлица с бронзов часовник, откакто й беше лишен медала от Олимпийските игри в Париж през 2024 година

Рапърът от 90-те години отиде в X (бивш Twitter) в понеделник, с цел да даде на почитателите си взор върху единственото по рода си персонализирано колие, проектирано от Rock'n Stones, включващо стотици бронзови кристали и стрелки на часовник с бронзов цвят надъхан на 12:00 часа.

Флав, който по емблематичен метод носи разнообразни блестящи колиета с часовници когато и да е, окачи неповторимия подарък на бяло въже и го сподели пред американското знаме.

Разгледайте повече


Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР