ВРЕМЕ е да заемете позиции на скоби, хора от работническата

...
ВРЕМЕ е да заемете позиции на скоби, хора от работническата
Коментари Харесай

Радвам се, че Шерууд идва с предупреждение за зрителите… това е мрачно объркваща драма, пълна с чудовищни ​​клишета

ВРЕМЕ е да заемете позиции на скоби, хора от работническата класа.

Либералната върхушка на малкия екран разгласи имате потребност от „ помощ “ и каруцата явно е подготвена и работи, тъй като професионалната преследвач на овации Карол Вордърман към този момент изрева няколко безсмислени изречения от ваше име, на фестивала в Единбург.

Пръв от клопките, на същото събитие обаче, беше писателят от Шерууд Джеймс Греъм, който счита, че служащите са „ минимум обичаното многообразие на всички “, заради незадоволителното посланичество в промишлеността и обстоятелството, че хората по малкия екран са „ гнусни “ за класата.

Оптимистична позиция, защото не мисля, че са скръбни към всички.

В най-хубавия случай малкия екран и нейните драматурзи наподобява съжаляват бялата работническа класа, която Джеймс в действителност има поради тук, само че в най-лошия случай те ненавиждат всичко за тях, от аргументите, които гласувайте за и вестниците, които четат, до облеклата, които носят и метода, по който приказват.

Мама кралица е...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР