Вратарят на ЦСКА 1948 Даниел Наумов пропусна тренировъчните занимания на

...

Даниел Наумов пропусна поредна тренировка

Вратарят на ЦСКА 1948 Даниел Наумов пропусна подготвителните занимания на отбора и през вчерашния ден. Участието му в гостуването на ЦСКА става все по-малко евентуално. Двубоят на " Българска войска " е в събота, 3-и юни, от 18:00 часа.

Срещата е от изключителна значимост и за двата тима, защото ЦСКА продължава битката за купата и влиза в мача с една точка пред Лудогорец. Такава е и преднината на ЦСКА 1948 пред четвъртия Левски в борбата за бронза и непосредствено присъединяване в Лигата на конференциите.

Наумов получи травма в глезена по време на семейството на Лудогорец, приключило 2:2. На него му бе оказана лекарска помощ, само че той не съумя да продължи и в 66-ата минута бе сменен от Генадий Ганев. Даниел Наумов пропусна всички занимания на ЦСКА 1948 от началото на седмицата. Това значи, че възможностите да пази в мача на " Армията " са дребни.