Вратарят на националния отбор на Литва и Апоел Тел Авив

...
Вратарят на националния отбор на Литва и Апоел Тел Авив
Коментари Харесай

Полет до България спасил вратаря на Литва от ужаса в Израел

Вратарят на националния тим на Литва и Апоел Тел Авив Емилиус Зубас разгласи в изявление за Дарик радио, че се избавил от военните дейности в Израел с полет до София.

Любопитното е, че Зубас ще се завърне в българската столица, защото Литва гостува на България на Националния стадион “Васил Левски ” в събота (14 октомври) в мач от квалификациите за Евро 2024.

" Четири полета бяха анулирани преди да хвърча и петият полет съумях да хвана, който бе до България и София. Рано сутринта на идващия ден го хванах. После - от София до Франкфурт и от Франкфурт до Вилниюс. Съотборниците ми са в безоспаност, само че доста мои другари, имам другари, тъй като играя там от пет години, доста младежи, бяха убити. Ситуацията е доста неприятна. Последният ден имаше доста суматоха и стрес. Видях всички ограничения за сигурност, армията, която се опита да помогне на всички. Дори в този момент са в сложна обстановка, само че всеки има вяра, че това скоро ще се промени. В моя тим всички чужденци напуснаха Израел, тъй като клубът оказа помощ бързо. За други играчи нямам информация. ", разгласи той, като добави, че е мъчно да предвижда дали би се върнал в Израел. 
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР