Вратарят на Лудогорец Ренан бе доволен от равенството 0:0 между

...

Ренан: Важното е, че сме на върха, искам да остана в Разград

Вратарят на Лудогорец Ренан бе удовлетворен от равенството 0:0 сред “орлите” и ЦСКА-София. Стражът е на менение, че през втората част отборът се е показал доста мощно за разлика от показаното преди почивката. Бразилецът също по този начин призна, че желае да остане в Разград и се надява скоро да подпише нов контракт.

“Много съм благополучен, че направихме един добър мач и помогнах на тима. Всички на терена си оказваме помощ. Знаехме, че ще бъде сложен дуел и има доста елементи, които се оказват решаващи. Можеха да ни вкарат гол първоначално и трябваше да бъда доста съсредоточен и деликатен. Всички в България знаят качествата на Лудогорец. През първото полувреме не бяхме този тим, който познаваме, само че през вторто бяхме. ЦСКА е мощен тим и би трябвало да го почитаме. Важното е, че успяхме да се задържим на върха. Тук съм, с цел да оказа помощ на Лудогорец и се усещам доста добре. Говорих с треньора, че желая да играя и съм на линия. Искам да остана в Луогорец и мисля, че всичко ще се реши напълно скоро с новия ми контракт и всички ще сме щастливи”, сподели Ренан. Първа лига 2 кръг, събота 6 април  Лудогорец 0:0краен резулат  ЦСКА-София