Вратарят на Арсенал - Бернд Лено призна, че неговият отбор

...

Бернд Лено: Има разлика в класата между топ отборите и нас

Вратарят на Арсенал - Бернд Лено призна, че неговият тим е изгубил изцяло справедливо от Манчестър Сити (0:3) в шампионата на Англия. Според него сред клубовете към този момент има разлика в класата.

"Мачът завърши за четири или пет минути. Мисля, че през първото полувреме заслужихме този резултат. През второто полувреме не можахме да играем с топката и не можахме да създадем обстановки. В момента би трябвало да признаем, че има разлика в класата сред топ тимовете и нас. Имаме висококачествени играчи, само че когато видите нашите мачове, се вижда, че няма задоволително активност и прохлада в главите ни.

Имаме седмица, с цел да работим, да обсъждаме обстановката и да променим нещо в съзнанието си.
Добре би било да се вземе решение за бъдещето в най-скоро време. Но това не е наша работа, а на клубът. Приемаме Люнгберг, той прави добра работа. Не мисля, че казусът е с мениджъра. Всеки би трябвало да гледа себе си. Въпросът е в манталитета ", съобщи Бернд Лено./БТА