Вотът на недоверие вече е категорично обречен, след БСП и

...
Вотът на недоверие вече е категорично обречен, след БСП и
Коментари Харесай

Вотът на недоверие увисна: Воля обърнаха гръб на опозицията

Вотът на съмнение към този момент е изрично жертван, след Българска социалистическа партия и Движение за права и свободи останаха сами. Воля се отдръпна и ще поддържа болшинството, тъй като не трябвало да се клати властта на фона на европредседателството, оповестява " Канал 3 ".

Депутатите на Марешки оставали прожектор на ръководството, само че очевидно единствено ще осветяват проблемите на думи, не и на каузи, откакто се врътнаха от опозицията и се отхвърлиха да поддържат вота на съмнение. Това стана ясно след срещата сред двете партии в Народното събрание.

" Вотът на съмнение има доста значима цел, като дефинира кой поддържа държавното управление на Бойко Борисов и кой - опозицията, което се вижда от всички български жители и слага една разграничителна линия кой желае смяна същинска, промяна на модела на ръководство на страната и кой желае оставане на това статукво, което продължава да ограбва всеки един български жител ", разяснява след диалога социалистът Жельо Бойчев. " Дебатът не е безмислен, този спор занапред следва в българското общество и Българска социалистическа партия има волята да го води, а от държанието на останалите ще стане ясно кой къде ще си избере да застане ", добави той. Лидерът на Воля Веселин Марешки пък се закле, че не бил патерица на ръководството и нямало да разреши да го пришиват към която и да е партия.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

За реклама виж - https://petel.bg/advertising-rates.html
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР