Волейболният тим на Хебър записа четвърта поредна победа в efbet

...

Хебър загря за поляци с 3:0 над Славия

Волейболният отбор на Хебър записа четвърта поредна победа в efbet Супер Волей, откакто довечера воденият от Камило Плачи отбор надигра изрично Славия с 3:0 (25:13, 25:16, 25:11), в отсрочен мач от първи кръг на шампионата, игран в пазарджишката спортна зала " Васил Левски ".

По този метод " тигрите " се изкачиха на трета позиция в класирането, с актив от 12 точки (4 победи, 1 загуба).

Волейболистите на Камило Плачи преобладаваха напълно в мача, като имаха цялостен превес във всички детайли и безусловно отнесоха противника.

Първата част потегли стремително за домакините от Пазарджик, като поддържаха темпото повече от устойчиво, оставяйки съперника на едвам 13 точки. " Тигрите " бяха безапелационни в офанзива и не позволиха особена опозиция. Във втория гейм момчетата на Камило Плачи бяха също толкоз безапелационни и усилиха задатъка си.

В третата част пазарджиклии бяха цялостен хегемон и безусловно отнесоха съперника, като изцяло парираха съпротивата му. Страхотният начален удар на първенците в допълнение способства за триумфа.

Най-резултатен бе Симон Хирш с 9 точки (1 ас), по 7 точки осъществиха Иван Латунов, Якопо Масари и Пламен Шекерджиев. MVP стана Добромир Димитров, който означи 5 точки (2 аса, 1 блокада). За противника Апостол Боянов приключи с 9 точки (1 блокада).

В идващия си турнирен дуел Хебър ще гостува на Добруджа, на 19 ноември събота от 18 часа. Преди това за " тигрите " следва домакинство на полския Aluron CMC Warta Zawiercie, в мач от 2-рия кръг на Шампионска лига. Двубоят е в Пазарджик на 16 ноември (сряда) от 19:00 ч.

Хебър: Иван Латунов, Якопо Масари, Добромир Димитров, Симон Хирш, Виктор Йосифов, Тодор Алексиев, Теодор Салпаров - либеро (Илия Петков, Пламен Шекерджиев, Трифон Лапков);

Източник: marica.bg