Волейболният отбор на Локомотив (Пловдив) постигна втора победа във втората

...

Волейболистите на Локомотив победиха Черно море

Волейболният тим на Локомотив (Пловдив) реализира втора победа във втората осмица на Суперлигата. " Смърфовете " надиграха като посетител Черно море с 3:0 (25:16, 25:18, 25:16) в среща пт четвъртия кръг, играна довечера в зала " Христо Борисов " във Варна.

Така пловдивчани излязоха отпред във краткотрайното класиране с 2 победи от 2 мача и 6 точки, само че са и с две срещи по-малко. Черно море е на четвърто място с 4 точки след 1 победа, 2 загуби и мач по-малко. В отсрочени дуели от първия кръг Локомотив ще одобри Славия в сряда, 25 ноември от 18:00 часа, а ден по-рано на 24 ноември от 17:00 часа варненци са домакини на Ботев (Луковит).

Гостите от Локомотив преобладаваха напълно в срещата и не оставиха шансове за опозиция на домакините. Над всички беше Венцислав Георгиев с 14 точки. За Черно море Кристиян Димитров, Иван Манолов и Петър Петров приключиха с по 7 точки.

Черно море: Йоан Кайряков 1, Петър Петров 7, Иван Манолов 7, Кристиян Димитров 7, Борис Начев 1, Красимир Митев 3 - Борис Димов-либеро (Кристиян Стефанов, Данаил Димов 3). Старши треньор: Юлиян Тупанков.

Локомотив: Добромир Димитров 2, Венцислав Георгиев 14, Тодор Вълчев 9, Руслан Шевцов 7, Васил Атанасов 10, Костадин Гаджанов 5 - Мартин Иванов-либеро (Борислав Чукалов, Петър Христосков 4, Евгени Григоров 3, Теодор Стратиев 3, Петко Иванов-либеро). Старши-треньор: Владимир Орлов.