Волейболният отбор на Казанлък започна с победа участието си в

...

Казанлък тръгна с драматична победа над Славия в Демакс лига

Волейболният тим на Казанлък стартира с победа присъединяване си в женската " Демакс лига ". В среща от първия кръг " розите " се постановиха трагично като посетители на Славия с 3:2 (18:25, 26:24, 25:23, 25:27, 15:12) в зала " Панайот Пондалов ".

Възпитаничките на Иван Димитров поведоха в мача след 25:18, само че изгубиха идващите две елементи с минималното 24:26 и 23:25. Нова трагична развръзка и 27:25 за Казанлък в четвъртия гейм докара срещата до тайбрек. В него " белите " взеха задатък от 8:6 и 11:7, само че състезателките на Казанлък, водени от Стоян Гунчев, завършиха срещата след 15:12 и 3:2 в своя изгода.

Във 2-ия кръг Казанлък още веднъж ще гостува в София, само че на Левски, до момента в който Славия ще бъде посетител на Варна ДКС. И двете срещи са в събота (5 ноември) надлежно от 18,00 и 16,00 часа.

Снимка: kazanlakvolley.com