Волейболните национали отпаднаха в четвъртфиналите на европейското първенство. Българският състав

...

Загуба от Сърбия уби надеждите на България за медал от Евроволей

Волейболните национали отпаднаха в четвъртфиналите на европейското състезание. Българският състав загуби с 0:3 (21:25, 22:25, 26:28) от Сърбия.
Преди мача
Тимът на България продължава присъединяване си на Евроволей 2017. " Лъвовете " позволиха проваляне на старта на шампионата от Русия, само че по-късно записаха три следващи победи - над Испания, Словения и Финландия. Играчите на Пламен Константинов демонстрираха недостатъци във вчерашния мач със " Суоми " в първия гейм, само че по-късно демонстрираха същинската си мощност и безусловно прегазиха съперника си.
Сърбия от своя страна е един от най-добре представящите се отбори в конкуренцията. В деня на откриването " плавите " шокираха домакина Полша с 3:0 на стадиона във Варшава. Западните ни съседи елементарно завоюваха оставащите си две срещи в групата и справедливо излезнаха като спечелили от нея.
Срещата България - Сърбия е от 21:30 часа и ще може да я следите НА ЖИВО в SPORTLIVE.BG.
Източник: actualno.com