Волейболистите на ЦСКА, които завършиха на 5-о място в редовния

...

ЦСКА приема Дея спорт в София в взривоопасен втори 1/4-финал в НВЛ

Волейболистите на ЦСКА, които приключиха на 5-о място в постоянния сезона на efbet Супер Волей, проечат през днешния ден Дея спорт (Бургас) във втората 1/4-финална среща, която ще се играе от 18,00 часа в столичната зала “Васил Симов ”.

“Червените ” поведоха с 2:0 гейма н първия дуел в Бургас, само че отличната игра на домакините, въодушевени от Валентин Братоев, донесе триумф на Дея спорт в първата среща с 3:2 гейма.
 Александър Попов: Ще се борим в София, надяваме се да сме близо в резултата и да покажем още по-добра игра Александър Попов: Ще се борим в София, надяваме се да сме близо в резултата и да покажем още по-добра игра
Така бургазлии поведоха в серията с 1-0 победи и през днешния ден се нуждаят от нов триумф, с цел да се класират на полуфинал.
 Франческо Кадеду: Беше доста мъчно, както ще бъде и в останалите мачове от плейофа Франческо Кадеду: Беше доста мъчно, както ще бъде и в останалите мачове от плейофа
Играе се до 2 победи от 3 мача.
 Валентин Братоев: ЦСКА имат своите шансове, ние имаме своите, само че се надявам да излезнем спечелили Валентин Братоев: ЦСКА имат своите шансове, ние имаме своите, само че се надявам да излезнем спечелили
Ако се стигне до трети дуел, то той ще се играе на 8 април, събота от 18,00 часа в Бургас.

Снимки: NVL/Startphoto.bg

Снимки: Startphoto