Волейболистите на Черно море“ постигнаха важен успех тази вечер. Те

...

Волейболният Черно море победи Нефтохимик

Волейболистите на „ Черно море “ реализираха значим триумф довечера. Те се постановиха като домакини против състава на „ Нефтохимик “ с 3:2 гейма. В обособените елементи 25:19, 17:25, 25:22, 18:25, 15:13.

Така борбата на волейболното поле сред Варна и Бургас е 2:0 победи в интерес на варненци. Само преди дни „ моряците “ завоюваха гостуването си на другия бургаски отбор „ Дея спорт “.

В мача довечера можеше да се види всичко. Двата  тима изиграха равностойна среща, като си размениха по два гейма. В тайбрека имаше драма, само че шансът беше на страната на „ Черно море “.

Сега за момчетата на Пламен Христов следва посещение в последната среща от постоянния сезон на „ Раковски “ в Севлиево. Мачът е на 16 март.

Източник: petel.bg