Водещата Оля Малинова призна, че е имала истински кошмар, вдъхновен

...
Водещата Оля Малинова призна, че е имала истински кошмар, вдъхновен
Коментари Харесай

Водеща от „Преди обед“ изплака: Сънувам кошмари, след като гледах „Ергенът“

Водещата Оля Малинова призна, че е имала същински призрачен сън, въодушевен от последните епизоди на „ Ергенът “.

В ефира на „ Преди обед “, където дружно с сътрудниците си проучва риалити формата, тя показа по какъв начин риалити драмата безусловно е влезнала в сънищата ѝ.

„ Цяла България гледа „ Ергенът “. Даваха се и се връщаха рози, вървяха на яхти, къпаха слонове… Аз персонално нощес сънувах някои от участничките, тъй като гледах с огромен интерес. Мисля, че беше призрачен сън – бяха едни джуки и коси… “, описа с усмивка Малинова.

Зрителите на предаването видяха отсъствието на Франциска Йорданова. Причината? Тя ще води репортажи зад кулисите на „ Аз обичам България “, което се завръща с нов сезон на 12 февруари./show.blitz.bg

Източник: vijti.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР