Воденият от Красимир Балъков отбор на Септември (София) оглави класирането

...

Септември поведе колоната във Втора лига след успех над дубъла на Лудогорец

Воденият от Красимир Балъков тим на Септември (София) оглави класирането във Втора лига, откакто единствен започва с две победи. В днешния си мач от 2-ия кръг " септемврийци " се пребориха за триумфа при визитата си на Лудогорец II и победиха с 2:1.

Първа победа в професионалния футбол от 8 години насам записа тимът на Черноморец (Бургас). При второто си следващо домакинство воденият от Ангел Стойков тим се наложи с 2:1 над различен дилетант във второто равнище Бдин (Видин). Ранна дузпа на Венцислав Гюзелев и попадение на капитана Петър Патев в 27-ата минута осигуриха трите точки. Видинчани върнаха едно попадение през второто полувреме посредством опитния нападател Цветомир Тодоров.

В третата среща от кръга през днешния ден Марек (Дупница) остава без позволен гол след 0:0 с Монтана на собствен терен. Точката е първа за Николай Митов отпред на монтанчани.