Водачът в Ла Лига, Атлетико Мадрид, постигна пореден важен успех,

...

Маршът на Атлетико към титлата няма спирка

Водачът в Ла Лига, Атлетико Мадрид, реализира следващ значим триумф, надделявайки този пък с 3:1 в семейството против Валенсия в дуел от 20-ия кръг.

След деен старт на гостите се стигна до 12-ата минута, когато с удар пред наказателното поле Урош Рачич откри резултата в интерес на гостите. Атлетико натисна своя противник и стигна до изравнително попадение в 23-ата минута, когато след осъществяване на ъглов удар португалецът Жоао Феликс съумя да се разпише.

Атлетико потегли мощно напред след почивката и закономерно стигна до гол в 54-ата минута, когато Луис Суарес материализира една отличн а офанзива на "дюшекчиите ".

В 72-та минута Анхел Корея реши нещата за своя отбор. След центриране на Маркос Йоренте отдясно, аржентинецът се оказа на точната позиция, с цел да разстреля Хауме Доменех за трети път.

Така Атлетико продължава да е лидер, към този момент с актив от 47 пункта и с цели 7 задатък пред Реал Мадрид, както и мач в ресурс по отношение на противниците си.

function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `