Водачът на листата на ГЕРБ – СДС в Старозагорския избирателен

...
Водачът на листата на ГЕРБ – СДС в Старозагорския избирателен
Коментари Харесай

Красимир Вълчев: Гласувах за стабилност и нормалност

Водачът на листата на ГЕРБ – Съюз на демократичните сили в Старозагорския изборен регион Красимир Вълчев упражни правото си на глас в постройката на Професионалната гимназия по компютърни науки и математически разбори " Проф. Минко Балкански “ в Стара Загора, съобщи кореспондент на ФОКУС . След като даде своя избор, той акцентира, че изборният ден е основен миг за бъдещето на страната и за посоката, в която България ще продължи да се развива.

" Ще работим, както и до момента, за просперираща България в обединена Европа. Гласувах за непоклатимост и нормалност, тъй като имам вяра, че можем да реализираме това “, съобщи Вълчев. Той подчертава върху нуждата от поредни политики, стабилно ръководство и ясна визия за икономическото развиване, образованието и обществената сигурност. Според него страната има потребност от предвидимост и успокоение, с цел да разгърне капацитета си и да подсигурява по-добро бъдеще за жителите.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР