Водачът на листата на БСП-Обединена левица в 27 МИР-Стара Загора

...
Водачът на листата на БСП-Обединена левица в 27 МИР-Стара Загора
Коментари Харесай

Водачът на листата на БСП-Обединена левица в 27 МИР-Стара Загора упражни правото си на глас

Водачът на листата на БСП-Обединена левица в 27 МИР-Стара Загора упражни правото си на глас в секция № 61, която се намира в постройката на Природоматематическата гимназия „ Гео Милев “ в гр. Стара Загора. 

“Гласувах за вярата за всеки един от нас, с цел да има една по обективна страна, която обезпечава равни шансове на децата за щастливо бъдеще. Гласувах за морала и против фалша и лицемерието ”, разяснява Иван Кръстев. 

Той избра да гласоподава машинно. „ За следващ път хората, ангажирани в провеждането на изборите се сблъскват с едни и същи проблеми. Имам доверие на машините и няма нищо ужасно и предизвикателно в този тип гласоподаване. По този метод няма опция вотът да бъде подправен, тъй като бюлетината от машинното гласоподаване не може да бъде направена недействителна “, уточни още той.                           
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР