Водач на електрическа тротинетка е настанен в болница с опасност

...
Водач на електрическа тротинетка е настанен в болница с опасност
Коментари Харесай

Мъж е с опасност за живота след катастрофа с тротинетка в Стара Загора

Водач на електрическа тротинетка е настанен в болница с заплаха за живота след злополука в Стара Загора. Това оповестиха от Областната дирекция (ОД) на Министерство на вътрешните работи. Инцидентът е станал малко след среднощ през вчерашния ден.

По първична информация по ул. " Христо Ботев " в регионалния град са се движили самостоятелно електрическо транспортно средство без регистрационна табела, ръководено от 27-годишен мъж, и таксиметров лек автомобил " Тойота ", ръководен от 23-годишен мъж.

Двамата водачи са тествани за приложимост на алкохол с техническо средство - регистрирани са негативни резултати. Образувано е досъдебно произвеждане.

През миналото денонощие са починали са двама души, а 20 са потърпевши при произшествия в страната.
Източник: inews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР