Водач на автомобил, ударил велосипедист и избягал, се издирва от

...
Водач на автомобил, ударил велосипедист и избягал, се издирва от
Коментари Харесай

Издирват шофьор, убил велосипедист на пътя Харманли - Любимец

Водач на автомобил, блъснал велосипедист и избягал, се търси от служители на реда от ръководството в Харманли, заяви ОД на Министерство на вътрешните работи - Хасково. Произшествието е станало на пътя Харманли - Любимец.

Шофьорът не е съобразил държанието си с съществуване на уязвим участник на пътя - 59-годишен велосипедист. Той от своя страна не се е движил допустимо най-близо до дясната граница на платното за придвижване, при което са се сблъскали по средата на лентата.

От удара на място е умрял колоездачът, а колата е напуснала произшествието. В хода на издирвателните работи, колата - "Фолксваген " с гръцка регистрация, е била открита изоставена в Любимец. Издирва се 59-годишният й лидер от Гърция. Работата по случая продължава.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР