Властите на германския град Мюнстерпрекратиха предсрочно провеждащия се в града

...
Властите на германския град Мюнстерпрекратиха предсрочно провеждащия се в града
Коментари Харесай

Намушкаха мъж на въртележка на панаира в Мюнстер

Властите на немския град Мюнстерпрекратиха предварително провеждащия се в града панаир откакто мъж беше намушкан с нож на въртележката, оповестиха международните организации, представени от.

Полицията заяви, че 31-годишната жертва и различен мъж са се скарали нощес, до момента в който са се возили на въртележка на панаира в Мюнстер. По време на разправията обвиненият е намушкал жертвата с нож.

Въпреки опитите за реанимация, жертвата умира на място. По данни на полицията двамата мъже не са се познавали авансово.

Полицията към момента търси обвинения и различен мъж, който е бил с него по време на нападението, като и двамата са избягали.

Панаирът се организира три пъти годишно в Мюнстер. Според уеб страницата на уредниците той притегля до един милион гости годишно.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР