Вицепрезидентът Илияна Йотова се барна с рокля за 1000 лева

...
Вицепрезидентът Илияна Йотова се барна с рокля за 1000 лева
Коментари Харесай

Илияна Йотова с рокля за 1000 лева

Вицепрезидентът Илияна Йотова се барна с рокля за 1000 лв. на италианската марка " Туинсет ". Шарената одежда коства 528 евро, което е малко над хилядарка, видя Lupa.bg. В момента дрехата е понижена на 322 евро или 627 лв., само че надали вицето се е сдобило с цветната рокля на промоционална цена. Йотова се разноски с облеклото в Благоевград, където посети Регионалния исторически музей. Там е показана галерия на фотографии на истински документи, свързани с въстанието.



Роклята на Йотова към този момент е на промоция, само че нейният L размер е привършен

" Илинденско-Преображенското въстание е израз на изстраданата фантазия на всички българи за единство. Шепа герои се изправиха против териториалните кроежи на Великите сили, потеглиха на неравна, само че почтена борба за правдивост и демонстрираха, че няма да сложат оръжие в краката на поробителя, до момента в който не реализиран обединяване.

Илинденско-Преображенското въстание построи българската ни еднаквост, образува съзнание и български дух. Всеки опит за деформиране на българската история е закононарушение към идващите генерации и подигравка с паметта на героите, които няма да позволим да бъдат разделяни. Те принадлежат на българския народ, за който дадоха най-свидното – живота си!
Поклон! " - написа вицето ни.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР