Валери Симеонов: Няма да се извиня
Вицепремиерът Валери Симеонов
Валери Симеонов е заместител министър-председател по икономическата и... към профила разгласи, че няма да се извини за думите си по адрес на съветския патриарх Кирил.
Симеонов сподели, че в ръководещата коалиция има разлики, само че депутатите са задоволителни за поддръжка на кабинета.
Вицепремиерът сподели, че не е обезпокоен от вчерашното изявление на водача на "Атака " Волен Сидеров
Волен Николов Сидеров е български публицист и политик, водач на Политическа партия... към профила, че ръководството може и без Симеонов.
Припомняме, че преди два дни пред Българска национална телевизия Симеонов назова съветския патриарх Кирил "цигарен патриарх ", "второразрядно ченге " и други Думите му провокираха скандал в редиците на Обединените патриоти. "Атака " и Вътрешна македонска революционна организация се разграничиха от квалификациите на Валери Симеонов и желаеха вицепремиерът да се извини.
Валери Симеонов е заместител министър-председател по икономическата и... към профила разгласи, че няма да се извини за думите си по адрес на съветския патриарх Кирил. Симеонов сподели, че в ръководещата коалиция има разлики, само че депутатите са задоволителни за поддръжка на кабинета.
Вицепремиерът сподели, че не е обезпокоен от вчерашното изявление на водача на "Атака " Волен Сидеров
Волен Николов Сидеров е български публицист и политик, водач на Политическа партия... към профила, че ръководството може и без Симеонов. Припомняме, че преди два дни пред Българска национална телевизия Симеонов назова съветския патриарх Кирил "цигарен патриарх ", "второразрядно ченге " и други Думите му провокираха скандал в редиците на Обединените патриоти. "Атака " и Вътрешна македонска революционна организация се разграничиха от квалификациите на Валери Симеонов и желаеха вицепремиерът да се извини.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




