Витоша картотекира свой юноша
Витоша (Бистрица) продължава да дава път на млади български гении. Поредният младеж, който подписа контракт с представителния тим на " тигрите ", е юношата на клуба Никола Борисов. Централният бранител, който е роден през 2000 година, постоянно тренираше с първия състав предишния сезон, като даже беше с отбора на лагер в Турция тази зима. Сега геният от школата на бистричани ще има опция да се изяви на най-високо равнище у нас, откакто подписа офоциално контракт с Витоша и бе картотекиран в БФС.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




