Вирусът се разпространява успешно, по принцип, за да може един

...
Вирусът се разпространява успешно, по принцип, за да може един
Коментари Харесай

Проф. Александрова: Ковид остава при нас и трябва да сме готови да живеем с него

Вирусът се популяризира сполучливо, по принцип, с цел да може един вид да измести предходния, би трябвало да бъде по-добър от него. Вероятно това се дължи на по-доброто му справяне с бягството в някаква степен от нашия имунен отговор, само че това в каква степен вирусът отслабва, е друга тематика. Защото истината е, че ние също не сме същите, въпреки всичко след толкоз доста хора, които са се срещали с вируса, след толкоз доста сложени в международен мащаб ваксини,  ние също се ускоряваме и не знаем тъкмо къде е границата сред отслабването на вируса и нашата мощ. Трудно е да са каже също, в случай че имаме групов имунитет, тогава ли вируса ще си отиде, или вирусите си отиват и заради някакви други аргументи.

Така разяснява повишените случаи на Ковид у нас проф. Радостина Александрова в „ Още от деня “ по Българска национална телевизия.

Ковид остава при нас и би трябвало да сме подготвени да живеем с него. Мисля, че след две години и половина в пандемия, откакто към този момент разполагаме с много познания за него, и с ваксини, имаме шест ваксини от четири налични вида, след опита, който сме натрупали да се предпазваме и да го лекуваме, считам че оттук насетне би трябвало да можем да се оправяме все по-успешно и въпреки към момента да не сме там, където ни се желае, в последна сметка ние да вървим в тази посока добре, добави проф. Александрова.

 
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР