Viomi 21Face 5GIoT има голям интерактивен дисплей и поддръжка на

...
Viomi 21Face 5GIoT има голям интерактивен дисплей и поддръжка на
Коментари Харесай

Xiaomi пуска на пазара смарт хладилник с Wi-Fi 6, 5G и IoT


Viomi 21Face 5GIoT има огромен интерактивен екран и поддръжка на Wi-Fi 6 връзки
(снимка: Viomi)

Х ладилник, оборудван с огромен екран, Wi- Fi 6 чип и поддръжка на 5 G мрежи пуска на пазара китайската компания Viomi, която оперира като част от екосистемата на Xiaomi. Хладилникът идва на пазара на цена от към 744 $ .

Viomi 21Face 5GIoT е първият в света 5G IoT ледник с огромен екран и вибрато. Той е оборудван с най-новия Wi-Fi 6 чип, който изцяло дава отговор на високоскоростната съгласуваност, която оферират 5G мрежите, заяви. Новият Wi-Fi стандарт поддържа оптималната скорост на даунлоуд от 1200 Mbps.

Интелигентният ледник разполага с огромен размер от 520 литра и работи с впечатляващо ниско равнище на звук от единствено 38dB. Разполага с необятен интерактивен и сензитивен на досег екран, който може да се употребява за гледане на видеоклипове, за музика и четене на предписания.

Освен това екранът може да се употребява като хъб за ръководство на всички други свързани домашен уреди. Неговата за гласово взаимоотношение разрешава на потребителите да свързват други смарт домашен уреди без да употребяват ръцете си.
още по тематиката
Viomi се утвърждава като иноватор в смарт уредите. Неотдавна компанията показа първия 5G IoT смарт тв приемник, наименуван 21Face Interactive Smart Screen. Тя е известна и с голям брой други интелигентни домашни артикули с поддръжка на 5G и IoT.
Източник: technews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР