Винисиус все още е в окото на бурята в Бразилия.

...
Винисиус все още е в окото на бурята в Бразилия.
Коментари Харесай

Разкритикуваха звезда на Реал Мадрид

Винисиус към момента е в окото на бурята в Бразилия. Въпреки че против Хърватия изигра добър мач с чудесна асистенция при успеха с 3:1, истината е, че има мнозина, които слагат под въпрос водачеството му в националния тим в наши дни. Освен това, същите тези сериозни гласове не схващат за какво селекционерът Карло Анчелоти не повиква Неймар, решение, което съгласно тях вреди на Вини, тъй като той не дава същото равнище в националния тим като сегашния състезател на Сантос. Играчът на Реал Мадрид е упрекнат, че не се показва толкоз добре за националния тим, що се касае за клуба си.

" Bitbol " възпроизвежда думите на някои някогашни бразилски футболисти, които се пробват да обяснят какво се случва с Винисиус. Луис Фабиано, някогашен бразилски национал и някогашен състезател на Севиля, е безапелационен: " Що се отнася до Вини, мисля, че казусът е по-скоро в самия състезател. Защото той към този момент имаше своя късмет с Доривал, а също и с Диниз. Вини имаше доста благоприятни условия с Тите, нали? И до момента нищо. Той в никакъв случай не се приближи до това, което е в Реал Мадрид ".

Той не е единственият, който е сериозен към представянето на Винисиус. Фабио Лучано, различен някогашен бразилски състезател, е доста по-строг към актуалната звезда на Реал Мадрид:

" Проблемът на Вини е на първо място тактически. Мисля, че актуалният народен тим, като тим, не съумява да го вкара в обстановки като тези, които има в Реал Мадрид, в дуели един на един. Не виждаме това при Вини с Бразилия. Когато топката стигне до Вини, има доста хора, които го пазят. Това е тактическият проблем ".

Бившият бразилски състезател също счита, че има душевен проблем с неприятното показване на Вини и го свързва с отсъствието на Неймар:

" Има проблем с Вини, тъй като за жалост, когато Неймар го няма, той си мисли, че би трябвало да бъде Неймар. Мисля, че това е прекомерно огромна отговорност за него. Той би трябвало да смъкна тази тежест от плещите си, националният тим би трябвало да смъкна тази тежест от плещите му. Ти не си Неймар. Няма да решиш всичко самичък. Всички ще ти помогнем. Прави това, което правиш най-добре, отстоявай себе си. Ще работим, с цел да се опитаме да вземем играта по метод, по който да се чувстваш по-комфортно. Бях доста сърдит, когато видях Вини с " 10-ката ".
 Реал Мадрид се интересува от Екитике
Реал Мадрид се интересува от Екитике

Испанците го наблюдават отблизо
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР