Винъс Уилямс продължава да не мисли за край на кариерата

...
Винъс Уилямс продължава да не мисли за край на кариерата
Коментари Харесай

Винъс Уилямс не изключва да играе и през 2026


Винъс Уилямс продължава да не мисли за завършек на кариерата си. Мнозина мислех, че в действителност някогашната №1 в света тихомълком е решила да завърши дейна активност, само че вместо това седемкратната шампионка от Големия шлем се завърна в игра във Вашингтон, където победи международната №35 Пейтън Стърнс, демонстрирайки, че и на 45 години продължава да е на доста високо равнище.

Впоследствие Уилямс загуби от Магдалена Фрех, а в Синсинати отстъпи на Джесика Бузас Манейро след 4-6, 4-6 в равносилен мач.

Към момента проектите на Винъс включват и присъединяване на US Open, а въпросът за следващата година остава отворен. „ Ако съм научила нещо в живота, то е, че би трябвало да правиш всичко по личните си правила, без някой да ти споделя какво можеш и какво не можеш, и по какъв начин да го правиш. Не мисля, че си прекомерно възрастен или прекомерно млад, с цел да спечелиш или да загубиш в тениса. Наслаждавам се на момента. Не мисля, че ще се състезавам повече тази година след US Open, само че не бих изключила опцията да играя още веднъж следващата година “, разяснява американката.
Източник: tenniskafe.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР