Виляреал и Атлетик Билбао поделиха точките след 1:1 на ,,Ел

...

Виляреал и Атлетик Билбао поделиха точките след 1:1 на ,,Ел Мадригал“

Виляреал и Атлетик Билбао поделиха точките след 1:1 на,,Ел Мадригал “
Отборите на Виляреал и Атлетик Билбао не съумяха да се победят в среща от 20-ия кръг на испанската Ла Лига. Баските започнаха по-добре срещата и откриха резултата в 18-та минута посредством автогол на Хауме Коста.

До края на първото полувреме гостите от Билбао удържаха задатъка си, само че той бе непокътнат до 71-та минута, когато Карл Токо Екамби изравни след асистенция на Алфонсо Педраса и донесе точката на,,жълтата подводница “. Въпреки нея отборът остава в зоната на изпадащите, като все още е на три точки от намиращия се над чертата тим на Селта, който позволи проваляне с 1:2 вкъщи от Валенсия.

Атлетик Билбао пък е на четири точки от рисковата зона. В идващия кръг Виляреал гостува точно на,,прилепите “, до момента в който баските одобряват вкъщи състава на Бетис, който през днешния ден реализира трагичен триумф с 3:2 вкъщи над Жирона. /БГНЕС
Източник: bgnes.com