Въпросът, който Джо Байдън продължава да задава: „Мислите ли, че наистина можем да се върнем от това?“
Вижте всички тематики Връзката е копирана! Следвайте
Репликата, която Джо Байдън използваше в съвсем всяка огромна тирада – „ Никога не съм бил по-оптимистично надъхан за бъдещето на Америка “ – е надалеч от това, което той споделя уединено в този момент.
Тези дни доста хора, които са разговаряли с него през последната година, споделят, че Байдън постоянно прекъсва диалозите с: „ Мислите ли, че в действителност можем да се върнем от това? “
Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg
КОМЕНТАРИ




