Вижте подробности След загубата с 0:1 от дублиращия отбор на

...
Вижте подробности След загубата с 0:1 от дублиращия отбор на
Коментари Харесай

Трима наказани в Струмска слава

Вижте детайлности
След загубата с 0:1 от дублиращия тим на Славия през уикенда трима футболисти на Струмска популярност получиха наказания.

Вратарят Йордан Димитров е осъден за 1 мач откакто получи червен картон в края на дуела.

Също по този начин по 1 мач отнемане от спортни права получават Дейвид Джоров и Любомир Тодоров поради насъбрани по 5 жълти картона.

Следващият дуел на Славата е в четвъртък, 9 април, от 16:00 часа против Сливнишки воин в Радомир.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР