Вихрен (Сандански) победи с 2:1 в среща от 15-ия кръг

...

Вихрен с нова победа у дома, настигна лидера

Вихрен (Сандански) победи с 2:1 в среща от 15-ия кръг на Югозападната Трета лига. Победата бе от доста огромно значение за отбора от Сандански, който настигна водача на върха в групата. Двата тима имат по 35 точки.

Атанас Чепилов откри за домакините в 28-ата минута, а в 49-ата си вкара автогол и направи резултата 2:0. Стивън Кирилово върна един гол за Героя в 68-ата минута. Гостите приключиха мача с човек по-малко, откакто основният арбитър Георги Димитров сподели червен картон на Емил Трендафилов.

Това бе и първи мач за Вихрен в Сандански от месец насам поради комплицираната конюнктура с короновируса в Пиринския край. Тимът няма изгубена точка като хазаин тази есен. Югозападна Трета лига 15 кръг, събота 14 ноември  Вихрен (Сандански) 2:1краен резулат  Сливнишки герой