Вихър (Славяново) победи с 3:2 гостуващия Бдин (Видин) в мач

...

Вихър удари Бдин и влезе в тройката

Вихър (Славяново) победи с 3:2 гостуващия Бдин (Видин) в мач от 7-ия кръг на Северозападната Трета лига. Успехът изкачи домакините в призовата тройка. Те можеха да бият с по-голяма разлика противника, който игра с шестима юноши. Четвърт час след началния съдийски сигнал Десислав Русев откри головата сметка на славяновския отбор. Секунди след началото на второто полувреме капитана Константин Генков удвои.

Веднага бдинци отвърнаха с попадение на Кристиян Коцов под плонжа на вратаря Теодор Тодоров. В средата на втората част реферът отсъди дузпа, която Генков трансформира в гол за 3:1. Секунди преди края резервата Планимир Александров фиксира окончателното 3:2. Северозападна Трета лига 7 кръг, неделя 22 септември  Вихър (Славяново) 3:2краен резулат  Бдин (Видин)