Вихър (Славяново) надви Партизан (Червен бряг) с 3:1 в приятелска

...

Вихър победи Партизан в контрола

Вихър (Славяново) надделя Партизан (Червен бряг) с 3:1 в другарска среща, играна в Плевен. Освен успеха, славяновския отбор имаше още един мотив за наслада. След едногодишно неявяване се завърна капитана им Константин Генков, който претърпя интервенция на коляното. Партизан откри резултата след точно изпълнен фаул от Калоян Тодоров, четвърт час след началото. Съотборникът му Георги Петков стреля рисково с глава след центриране от корнер, само че Теодор Тодоров мазета. В 35-ата минута Християн Петков беше изведен против червенобрежкия пазач и изравни. Извършените смени след почивката нарушиха салдото в отбора на Партизан. Вихър владееше самодейността до края. Калин Иванов осъществя с глава след центриране в 60-ата минута. Четвърт час по-късно Радослав Батов означи от близко третото попадение. Генков и Калин Иванов пропуснаха още. Леон Илиев и Момчил Стоянов пък не съумяха пред отсрещната врата.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.