"Вихър" (Николово) спечели с 4:3 контролната си среща с "Монтана"

...

Вихър победи Монтана U19 в мач с обрати и 7 гола

"Вихър " (Николово) завоюва с 4:3 контролната си среща с "Монтана " U19 играна на терена в спортния комплекс „ Огоста “.
Малките монтанци поведоха в резултата още при започване на мача, когато Светлин Томов-Тричи се разписа в личната си врата. До почивката първенецът на монтанската IV-та дивизия направи цялостен поврат. Най-напред Красимир Георгиев изравни след образцова триходова композиция, в която бяха забъркани Кристиян Методиев-Пато и Милен Заков. След това Методиев направи 2:1 с удар с левачката и отново той повиши засичайки с глава в мрежата центриране от корнер.
През второто полувреме и в двата тима бяха направени доста смени, а "Вихър " поведе с 4:1 след отдалечен шут на Денислав Костов. До края на мача символичните домакини съумяха да върнат два гола. С четвъртото си попадения в летните контроли Антонио Антонов понижи, откакто изпрати топката в далечния ъгъл. Георги Манолиу пък оформи крайния резултат след безредие в наказателното поле на противника.
В събота за двата тима предстоят нови инспекции. "Вихър " (Николово) ще гостува на "Бдин " (Видин), а юношеската групировка на "Монтана " до 19 години ще гастролира на "Ком " (Берковица).
Източник: bulnews.bg