"Вихър"/Николово/ разби "Бдин"/Видин/ с категоричното 4:0. Приятелската среща се игра

...

Вихър /Николово/ разнебити с 4:0 Бдин /Видин/

"Вихър "/Николово/ разруши "Бдин "/Видин/ с безапелационното 4:0. Приятелската намира се игра на терена с изкуствена настилка в парк „ Огоста” в Монтана.
При първата си офанзива към вратата на видинчани вихърци откриха резултата. Във 2-та минута Филип Илиев – Фичо излезе самичък против врататаря Явор Райчев и пусна топката около него за 1:0.
Дясната странична греда избави гостите след шут на играещия треньор на "Вихър " Бисер Ефремов. Ники Христов проби от дясно, откри Кристиян Методиев-Пато, нападателят пусна през центъра топката и Мартин Пламенов се разписа за 2:0 в 33-та минута.
Натискът на домакините продължи и след почивката. От дребното наказателно поле Филип Илиев прати топката в ръцете на Райчев.
В 57-та минута влезлия, като запаса Денис Езекиев технично се опита да трансферира Райчев, само че топката се отби в напречната греда на "Бдин ". Гредата избави домакините в 63-та минута след удар на Тони Цветанов. Кристиян Методиев – Пато направи преднината на двукратния първенец на четвърта монтанска футболна дивизия - "Вихър " класическа в 66-та минута, откакто с глава на първа греда засече топката, след центриране от корнер на Ефремов.
"Бдин " можеше да изравни, само че вратаря Дани Първанов сподели класа и избави удари на Георги Тодоров и на два пъти на Боби Борисов. В 85-та минута Езекиев се възползва от пас на Бисер Ефремов и вкара за крайното 4:0 за "Вихър ". За "Бдин " това бе първата инспекция от зимната подготовка.

"Вихър " /Николово/: Данчев, Симеонов, Христов, Ивов, Петров, Пламенов, Ст.Ефремов, Б.Ефремов, Методиев, Илиев, Георгиев /Първанов, Томов, Езекиев, Милчев/
"Бдин ": Райчев, И. Иванов, Николов, Стойков, Димитров, Л.Иванов, Коцев, Борисов, Кръстев, Милчев, Цветанов /Милков, Тодоров, Петров, Кирилов, Доцински, Ангелов/
Източник: bulnews.bg