Вихър и едноименният тим на град завършиха 1:1 в Славяново.

...

Вихър и Павликени си размениха по едно попадение

Вихър и едноименният отбор на град приключиха 1:1 в Славяново. Двубоят бе част от 16-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Нищо изненадващо не се случи в срещата. Вихър повече владееше топката и упорито търсеше успеха. Гостите пък не изневериха на отбранителния си жанр, залагайки на стабилен защитителен вал. Половин час след началния съдийски сигнал ветерана Десислав Русев даде задатък на Вихър, вкарвайки с глава.

Секунди след почивката капитанът на Павликени Красен Трифонов се възползва от неточност в славяновската отбрана, нахлу отдясно и изравни. Това беше и единствената опция за гостите. Домакините имаха шансове за още попадения, само че, капитанът Константин Генков и Русев не се възползваха. Равенството спря противниците да се изкачат в подножието на върха в класирането.

Стартови сформира:

Вихър: 12. Теодор Тодоров, 17., 23. Тони Паликрушев, 4. Светослав Кръстев, 77. Николаи Иванов, 18. Жюлиен Бенков, 9. Десислав Русев, 10. Йоан Петков, 7. Милен Тодоров, 11. Константин Генков (капитан), 2. Иван Иванов.
Треньор – Николай Боянов

Павликени : 1. Венцислав Димитров, 18. Борислав Гецов, 22. Ивайло Велчев, 3. Георги Христов, 4. Цветомир Додуров, 17. Ивайло Маринов, 20. Александър Узунов, 23. Борислав Иванов, 77. Никола Какамъков, 7. Стефан Гинчев, 11. Красен Трифонов (капитан).