Ветераните на “Марица постигнаха втора поредна победа в груповата фаза

...

Ветераните на Марица газят в Анталия ГАЛЕРИЯ

Ветераните на “Марица ” реализираха втора поредна победа в груповата фаза на шампионата “Antalya soccer cup 2018 ” в турския град Анталия. В четвъртък по обяд “жълто-сините ” надделяха мъчно състава на “Мерсин ” с 2:1. Победата пристигна мъчно не толкоз поради уменията на противника, колкото поради пристрастното съдийство.
През първата част турците поведоха в резултата, а рефера изгони с червен картон Илия Галев, като отсъди и дузпа. С 10 индивида маричани не се отхвърлиха и даже проведоха напън. Вездесъщият Веселин Тосев - Раванели изравни, а когато мачът отиваше към своя край прекрасен пас на Шенол Шерифов изведе Тосев в добра позиция и терминаторът на огромния съветски вратар Станислав Черчесов осъществя за 2:1 довеждайки срещата до обективен край.
В петък “Марица ” играе последния си мач от груповата фаза на шампионата против състава на “Батман ”. Турнирът приключва в неделя.
Източник: marica.bg